Info

KAS IR KENDAMA? 

Kendama ir atkarību raisoša, prasmju koka rotaļlieta, kas nāk no Japānas. Kaut kas vēl nebijis Latvijā. Tā veicina balansa, acu-roku koordinācijas un refleksu attīstību. Kendama ir piemērota kā bērniem, tā pieaugušajiem. Kendamas spēlē ir nebeidzamas triku variācijas kā iesācējiem, tā augsta līmeņa spēlētājiem.  Mūsdienās kendamas spēle vairs nav tikai izklaide, tā kļuvusi par nopietnu un strauji augošu sporta veidu (tagad arī Latvijā) ar neskaitāmām sacensībām visā pasaulē.

Kendama sastāv no Kena (koka kāts) un damas (bumba), kas kopā savienoti ar striķi. Kendamas trikus veic dažādās variācijās žonglējot bumbu kādā no trim kausiem, uzdurot to uz kena smailes vai balansējot abus, vienu uz otra, dažādos jaunos, radošos veidos. Kendamas prasmju izkopšanai nepieciešams laiks, koncentrēšanās spējas, pacietība un radošums.

KĀDĒĻ IEGĀDĀTIES KENDAMU?

Kendama ir vienkāršs, produktīvs, interaktīvs instruments lai stiprinātu mentālas un fiziskās prasmes spēles laikā. Mūsdienu izklaides/rotaļlietu industrijā, kas sastāv no spīdīgām lampiņām, datortehnikas un ''mainstream''  izklaides, kendama izceļas ar savu vienkāršo dizainu un jauniem, radošiem veidiem kā to spēlēt un labi pavadīt laiku.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES ''Ke Ke Kendama''?

Mēs esam pirmā Latvijas Kendamu kompānija, kas rūpējās par kendamu kultūras attīstību Latvijā, organizējot ar kendamu saistītus pasākumus Latvijā un ārpus tās robezām. Seko līdzi mūsu jaunumiem instagram - @kekekendama, kā arī ievieto savus video ar mirkļbirku #kekekendama. PIEGĀDE

Piegādi veic VAS Latvijas Pasts. Paka tiek izsūtīta kā sīkpaka un, sasniedzot galamēķi, savā pastkastē saņemiet aicinājumu no pasta, ar kuru sev ērtā laikā varat doties uz tuvāko, jeb pasūtijumā norādīto, pasta nodaļu, izņemt sūtijumu.

Prece tiek izsūtīta 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtijuma apstiprināšanas/maksājuma saņemšanas.

Aptuvenais piegādes laiks pēc pasūtījuma izsūtīšanas:

  1. Latvijā 1 - 3 darba dienas atkarībā no piegādes vietas.
  2. Piegādes laiks ES robežās 3 - 7 darba dienas.
  3. Piegāde citur pasaulē 5 - 14 darba dienas.

Ja sūtijumu neesi saņēmis 5 darba dienu laikā no maksājuma izpildes brīža - lūdzu sazinies ar mums uz epastu [email protected] Piegādes maksa:

  • Latvijas robežās - 3.00€
  •  ES robežās  - 5.00€
  • Citur pasaulē  - 6.50€


GARANTIJA

Lai arī preču kvalitāte ir pienācīga, tomēr, ja rodas kādas sūdzības, tad pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā. LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti norādītie nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ. Preces bojājumu gadijumā lūdzam sazināties ar mums, sūtot e-pastu uz [email protected]

 

SAISTĪBAS

Ieprikšanās kārtību I-Veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  "Noteikumi par distances līgumu".Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. 


PRIVĀTUMA ATRUNA

 

MAKSĀJUMS AR MAKSĀJUMU KARTĒM

Pēc pasūtījuma noformēšanas par pasūtījumu var samaksāt ar kredītkartēm (Mastercard, Visa) un debetkartēm (Maestro, Visa Electron), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā.
Samaksas veikšanai, lūdzam aizpildīt visus prasītos laukus TIEŠI TĀPAT KĀ TAS IR RAKSTĪTS UZ KARTES un, lai turpinātu, nospiediet "TĀLĀK".
Mastercard un Visa karšu īpašniekiem jānorāda arī CVV2/CVC2 (pēdējie 3 cipari kartes otrajā pusē, kuri atrodas aiz kartes numura). 
Pēc apmaksas saņemšanas 1-2 darba dienu laikā sūtijums tiek izsūtīts ar Latvijas Pasta vai velokurjera starpniecību.0
This online merchant is located in Tallinas 57b, Riga, LV-1012
© Ke Ke Kendama

 .